ZUWO

Hotele i Restauracje

Zestawy mebli dla restauracji i pubów

Nasza firma od wielu lat zdobywa doświadczenie w wyposażaniu restauracji i barów. Podczas licznych realizacji skupiamy się przede wszystkim na dok��adnym wykonaniu zlecenia, tak aby w pełni uzyskać zadowolenie klienta.

W ofercie posiadamy liczne zestawy mebli do restauracji, a także szeroką gamę hokerów do baru i dla klubów. Nasze stoły i krzesła dla gastronomii cieszą się poparciem wielu właścicieli obiektów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zdobywaliśmy międzynarodowe doświadczenie i uznanie w takich miastach jak Paryż, Londyn, Hamburg czy Genk. Realizując zlecone nam projekty stawiamy przede wszystkim na jakość i sprostanie wymaganiom klientów.

Stoły i krzesła dla restauracji

Meble dla restauracji

Wyposażenie Hoteli i obiektów SPA

W naszej ofercie posiadamy również wiele mebli, które idealnie nadają sie do hoteli i SPA. Proponujemy umiejętne dobranie odpowiednich zestawów meblowych do charakterystyki obiektu. Meble, które oferujemy bardzo dobrze nadają się również do pensjonatów, a także moteli. Wyposażając większe obiekty staramy się przede wszystkim o to aby meble, które wybrał klient były wykonane w odpowiedniej jakości.

Dbamy o to aby właściciele hoteli, SPA czy pensjonatów byli obsłużeni profesjonalnie – a zestawy mebli były dobrane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zestawy mebli dla hoteli i restauracji

Meble dla hoteli

tel.: 61 813 01 09 | e-mail: firma@zuwo.com.pl

Jana III Sobieskiego 46C
62-031 Luboń k. Poznania

tel. 61 813 01 09
e-mail: firma@zuwo.com.pl

Godziny kontaktowe:
Pn. – Pt.: 9:00-17:00